Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

KVALIFIKOVANÍ STAVEBNÍ DĚLNÍCI *
Požadujeme: dobrý zdravotní stav - práce na stavbách
Náplň práce: práce na stavbách po celé ČR
První kontakt: telefonicky na čísle: 733 123 415

Plat od:
26 000 Kč
Pracoviště:
Vsetín
Nástup:
26.03.2024
Obor a Profese:
Malíř/natěrač
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Radomíra Zezulková
733 123 415
radomira#zezulkova|commodum#cz

Podobné nabídky práce

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

LiberecPRAŠLAK s.r.o.
21 000 - 25 000 Kč

Lakýrníci automobilů a jiných vozidel

PříbramLouwman Motor Příbram s.r.o.
30 000 - 45 000 Kč

PrahaKAMI PROFIT, s.r.o., odštěpný
28 000 - 38 000 Kč

Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Žďár nad SázavouŽelezárny Štěpánov, spol. s r.
31 000 - 36 000 Kč

PrahaMRÁČEK KOVO s.r.o.
od 30 000 Kč

Články ze světa práce

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Jak zvládnout stres v práci

Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.