Lisař/skladník

CHCEŠ PRACOVAT V PŘÍJEMNÉM A KLIDNÉM PROSTŘEDÍ?
VYHOVUJE TI PRACOVAT SAMOSTATNĚ, VE VLASTNÍM TEMPU?
RÁD BYS NASTOUPIL IHNED?

NÁPLŇ PRÁCE:
- třídění a lisování obalového materiáluZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Plat od:
105 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Podmínky:

- chuť pracovat
- vyžadujeme pravidelnou a stabilní docházku
- samostatnost

Bonusy:

- příspěvek na stravu 90 Kč/den

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Skladník
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
T&P Ostrava (GI)
(+420) 595 131 777
l#tesarciova#388492203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Jak si věřit při hledání práce?

Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.