Ostatní strojní inženýři

Nečesaný Jiří Bc., tel.: 326 816 804, e-mail: Jiri.Necesany@skoda-auto.cz

Náplň práce
- Řízení rozvoje marketingové strategie společně s marketingovými manažery v konkrétních zemích
- Řízení probíhajících marketingových aktivit a celkového ročního plánu trhu
- Zavedení centrálně vytvářených marketingových kampaní a projektů a zajištění jejich úspěšné lokalizace
- Prezentace marketingové strategie HQ značky a řad vozů ŠKODA importérům a jejich agenturám (pravidelné telefonáty, návštěvy importéra, účast na pravidelných workshopech a konferencích)
- Sledovat obsah značky a konzistenci implementace komunikační strategie centrály napříč importéry ŠKODA
- Požadujeme minimálně Bc. vzdělání
- vzdělání zaměřené na sociální a mediální komunikaci či marketing výhodou
- požadujeme znalost AJ na komunikační úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou
- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

Plat od:
60 000 - 90 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.10.2023
Obor a Profese:
Strojní inženýr
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Bc. Jiří Nečesaný
326 816 804
Jiri#Necesany|skoda-auto#cz

Články ze světa práce

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.