Specialisté v oblasti územního a dopravního plánování

1. kontakt TELEFONICKY v Po-Pá 7-15 h., E-MAILEM. Tel.: 595 621 432, e-mail: pastrnakova@okas.cz
Požadavky: VŠ v oblasti informačních a komunikačních technologií; Znalost ICT technologií; Znalost nastavování sítí a síťových prvků, praxe min. 3 roky; Zaměření dopravní a parkovací systémy ve městě NEBO Středoškolské vzdělání s min. 5 let praxe v oblasti správy sítí, praxe v oblasti parkovacích systémů vítána. Znalost platné legislativy, norem a metodik týkajících se bezpečnosti dat; Práce v týmu, dobré komunikační schopnosti, konzultantské a analytické schopnosti.

Náplň práce:
- Ve spolupráci se společností OVANET zabezpečuje provoz kamerových klientů a datových okruhů pro parkoviště, kamerových systémů na parkovištích ve městě, které spravuje společnost Ostravské komunikace, a.s. Ve spolupráci s odborem dopravy a útvarem provozu činností parkovišť a činností v reklamě spolupracuje na záměrech a projektech týkajících se dopravních informací a parkovacích systémů ve městě

Dále odpovídá za provoz:
- Softwarových řešení parkovacích systémů a automatů provozovaných naší společností
- Informačních a kamerových systémů instalovaných v garážích a na parkovištích
- Komunikaci s dodavateli parkovacích systémů a spolupracuje s oddělením reklam, garáží a parkovišť při této komunikaci
- Řešení problémů a bezporuchový provoz sítě pro parkoviště ve spolupráci s firmou OVANET včetně chodu zařízení a tiskáren k ní připojených ve spolupráci s dodavatelskými firmami
- Evidenci hardware a software k dopravním systémům a parkovištím provozovaném u společnosti vč. její pravidelné aktualizace
- Ochranu serverů a zařízení v této síti o Nastavení HW a SW u společnosti, instalace nového software pro dopravní systémy

Zaměstnanecké výhody: 5 dnů dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na rekreaci a rehabilitaci, zvýhodněné půjčky

Nástup možný ihned nebo dle dohody, doba určítá 1 rok s možností prodloužení.

Plat od:
45 000 - 48 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.12.2023
Obor a Profese:
Architekt
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Kontaktní osoba:
Lucie Pastrňáková
595 621 432
pastrnakova|okas#cz