Systémoví analytici

Místo výkonu práce: Škoda auto a.s.- okres Mladá Boleslav

Prvnotní kontakt:
Osobně:
tel.:326 816 804,
e-mailem:jiri.necesany@skoda-auto.cz

Upřesňující informace:

Náplň práce
- zodpovídá za architekturu IT řešení v oblasti SAP
- analyzuje existující IT architekturu, popisuje a navrhuje cílovou architekturu v oblasti SAP
- spolupracuje s Business Partner Manažery jednotlivých oblastí a navrhuje architektonické řešení jimi prezentovaných požadavků zákazníků
- vytváří architekturu nových systémových řešení, koordinuje implementaci nových architektonických komponent v dané oblasti
- projednává návrhy řešení IT architektury jednotliých projektových týmů
- doporučuje a dohlíží na nejnovější pravidla IT architektury
- trvale zlepšuje architekturu se zohledněiním požadavků odborných útvarů a požadavků nových standardů
- podporuje a aktivně se účastní architektnonických termínů a iniciativ v rámci Škoda Auto a VW Group

Požadujeme
- minimálně Bc. vzdělání
- Vzdělání zaměřené na počítačové inženýrství výhodou
- Požadujeme znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou
- zkušenosti s obdobnou profesí vítány

Plat od:
80 000 - 100 000 Kč
Pracoviště:
Mladá Boleslav
Nástup:
01.09.2023
Obor a Profese:
IT analytik
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Bc. Jiří Nečesaný
326 816 804
jiri#necesany|skoda-auto#cz