Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

-první kontakt: Lucie Šišková, 773 920 994, všední dny 9-16 hod., siskova@portus.cz

Nabízíme:
" smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci, práci v otevřeném, přátelském kolektivu
" práce v regionu Praha-západ (zázemí Davle, Slapy), možnost plného i zkráceného úvazku (0,6 - 1 úv.)
" práce v terénních službách Podpora samostatného bydlení a Sociální rehabilitace
" nástupní mzda ve výši 34.000 - 36.000 Kč hrubého (při plném úvazku)
" příspěvek na dopravu, pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days, notebook, stravenkový paušál
" hradíme povinné vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb., pravidelnou supervizi

Náplň práce:
" vedení a odpovědnost za naplňování individuálních plánů a evidence v systému e-quip
" podpora asistentů sociálních služeb v práci s klienty, casemanagement
" vedení odborného poradenství pro klienty
" přijímání nových klientů - posuzování žádostí, přijímání, vedení smluv
" odpovědnost za naplňování standardů kvality sociálních služeb, společně s týmem
" komunikace s rodiči a opatrovníky ohledně sociální agendy
" jednání v oblastech sociální práce s úřady, obcemi, spolupracovníky, stážisty, rodiči a opatrovníky
" spolupráce při tvorbě odborných metodik

Požadujeme:
" VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech dle §110 zákona č. 108/2006Sb, čistý trestní rejstřík
" znalost práce na PC uživatelsky (Office, email, internet)
" pozitivní vztah k práci s lidmi s mentálním postižením
" dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
" předchozí zkušenost v sociálních službách alespoň 2 roky
Výhodou:
" řidičský průkaz skupiny B
" práce na obdobné pozici
-zaměstanecké výhody: příspěvek na dopravu, pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days, notebook, stravenkový paušál
-možnost i zkráceného úvazku

Plat od:
34 000 - 36 000 Kč
Pracoviště:
Praha-západ
Nástup:
01.02.2024
Obor a Profese:
Sociální pracovník
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Kontaktní osoba:
Lucie Šišková
773920994
siskova|portus#cz

Články ze světa práce

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?

Diskriminace na pracovišti je nejen neetická, ale v mnoha případech i protiprávní. V České republice existují právní předpisy, které chrání zaměstnance před diskriminací a zároveň stanovují povinnosti zaměstnavatelů. Pojďme se podívat, co je a není diskriminace a s jakými druhy se lze na pracovišti setkat.

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.