Chemičtí inženýři projektanti, konstruktéři a specialisté v příbuzných oborech

Pracovní náplň: - Odpovědnost za koordinaci a technické řešení při náběhu nových projektů - Plánování aktivit a tvorba termínových a akčních plánů - Komunikace se zákazníky i dodavateli na mezinárodní úrovni - Implementace nových výrobních procesů - Řízení technické dokumentace ve spolupráci s ostatními odděleními - spolupráce při tvorbě cenových nabídek pro zákazníky - Spolupráce při vzorkování, vyhodnocování, koordinace termínů - Příprava a organizace výběrových řízení ve spolupráci s oddělením nákupu Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání technického směru, plasty výhodou - Praxe ve strojírenství min. 2 roky - Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka - Čtení výkresové dokumentace, práce na PC (Excel, PowerPoint) - Znalost QM metod výhodou - Základní znalost problematiky vstřikování plastů a konstrukce forem - Přirozenou autoritu, komunikační a argumentační schopnosti - Řidičské oprávnění skupiny B, ochota cestovat - Dobré platové podmínky a firemní benefity - 25 dnů dovolené - Odměna za odpracované roky - Dotované stravování - Perspektivní práce v rozvíjející se zahraniční společnosti - Odborné zaškolení - Příjemné pracovní prostředí - 13. plat - jazykové kurzy - Příspěvek na pohybové aktivity dětí - Mimořádné bonusy - Flexibilní pracovní doba

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.

Články ze světa práce

Co prozradí řeč těla při hovoru?

Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.