Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Místo výkonu práce: Nové Aleje 220, Božtěšice, Ústí nad Labem.
Jsme inženýrsko-dodavatelská společnost, která se specializuje na technologie pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých hmot.

NÁPLŇ PRÁCE:
" Odpovědnost za návrh technických řešení a podílení se na vypracování technických návrhů
" Odpovědnost za vytváření, úpravu a revizi výkresů
" Komunikace se subdodavateli
" Úzká spolupráce s týmem projektových manažerů a obchodním oddělením

POŽADUJEME:
" Praxe na podobné pozici podmínkou
" VŠ v oboru strojírenství
" Zkušenosti s prací v Solid Edge, Inventoru, nebo AutoCADu. Advance Steel výhodou.
" Znalost projektování/tvorby VD příhradových konstrukcí výhodou
" Orientace v příslušných normách (ČSN EN 1090, …)
" Znalost českého a anglického jazyka
" Komunikativnost, tvůrčí přístup, práce v týmu, pečlivost
" Ochota příležitostně cestovat, MS Office
" ŘP sk. B

Nabízíme:
" stravenky, 13. plat, 5 týdnů dovolené, služební mobil

Kontakt:
" na uvedený e-mail.

Plat od:
25 000 Kč
Pracoviště:
Ústí nad Labem
Nástup:
01.04.2020
Obor a Profese:
Konstruktér
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Kontaktní osoba:
Ing. Marie Kumpánová
777914884
marie#kumpanova|beumergroup#com