Mechanici a opraváři osobních automobilů

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: hruby@autohruby.cz
nebo volat na tel.č.: 602 462 196 každé úterý a čtvrtek od 8.00h do 11.00h a domluvit pohovor

Pracovní náplň
o Zajišťuje kompletní opravy vozidel, motocyklů a čtyřkolek
o Zajišťuje opravy v souladu s předpisy a dodržuje kontrolní mechanizmy
o Ověřuje provedení opravy testovací jízdou
o Vede evidenci o provedených opravách a prohlídkách
o Zajišťuje opravy na poprvé a včas
o Zodpovídá se vedoucímu servisu

Požadujeme
o Znalost mechanických oprav vozidel, motocyklů a čtyřkolek
o Základní počítačové dovednosti
o Dobré pracovní nasazení
o Schopnost rychle se učit
o Spolehlivost
o Odborné vyučení
o Řidičský průkaz sk. B a motocykl A2

Plat od:
26 000 - 45 000 Kč
Pracoviště:
Chomutov
Nástup:
01.01.2024
Obor a Profese:
Automechanik
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Erich Hrubý
602 462 196