Pracovníci ostrahy, strážní

Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.

Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme), věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Praxe výhodou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za záchyty, možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny, zprostředkování certifikátu Strážného a zaškolení. Nástup možný IHNED.

Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 734 881 684 nebo na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz.
Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Plat od:
19 500 Kč
Pracoviště:
Havířov
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Pracovník ostrahy
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Lenka Hanušová
734 881 684
nabor#centrum|protektia#cz

Články ze světa práce

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.

Jak zvládnout stres v práci

Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?