Specialisté v oblasti účetnictví

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Kateřina Kounická, tel.: + 420 739 486 094, e-mail: katerina.kounicka@cz.yusen-logistics.com
VOLAT - Po - Pá 8 - 14 hod.
POHOVOR : Kateřinská 466, 120 00 Praha Nové Město

Náplň práce :

" Kontrola příchozích faktur
" Kontrola Bolloré reportu
" Zprocesování příchozích faktur na finanční oddělení
" Autocost v Yunas fakturačním systému
" Update odhadovaných poplatků pro MBL, ENS v Yunasu
" Úprava měny pro kódy poplatků (YLIN, Bolloré)
" Reporting

Co požadujeme?

" Anglický jazyk na velmi pokročilé úrovni
" Znalost logistických systémů výhodou
" Silná orientace na zákazníka
" Znalost MSOffice- Excel na pokročilé úrovni
" Znalost jiného cizího jazyka výhodou

Zaměstnanecké výhody :

Stravenka v hodnotě 200 Kč/směna plně hrazena zaměstnavatelem, příspěvek na dojíždění 60Kč/směna, Multisport karta, Benefit karta v hodnotě 500Kč/měsíc, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné volání a další zajímavé zaměstnanecké výhody a benefity.

Plat od:
30 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
17.05.2023
Obor a Profese:
Finanční účetní
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Kateřina Kounická
+ 420 739 486 094
katerina#kounicka|cz#yusen-logistics#com