Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

pracoviště Kyselovice - servisní práce v rámci celé Moravy
- Pracovní náplň: Instalace a servis přístrojů na dojení (dojící roboty), chlazení, vzduchotechniku, klimatizace.
- Požadavky: vyučení v oboru elektrikář, praxe v oboru výhodou, ŘP sk. B, vyhláška 50/78 Sb. § 6
- Benefity: odměny, osobní benefity, dovoz do práce, mobilní telefon, diety - příplatek na oběd, možnost dalšího vzdělávání, možnost nástupu ihned
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. 777 776 355 p. Večerka.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně

Plat od:
30 000 Kč
Pracoviště:
Kroměříž
Nástup:
02.04.2024
Obor a Profese:
Elektrotechnik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Zdeněk Večerka
777 776 355
kmkonsult|kmkonsult#cz