Mistři a příbuzní pracovníci ve sklářství, výrobě keramiky a bižuterie

z:10/5/2023 a:8/4/2024
Pracovní náplň
- pro stroje na obrábění skla hledáme obsluhu
- zpracování plochého skla
- programování a zpracování výrobků dle výkresové dokumentace na CNC stroji, pouze ve 2D
- podílení se na vývoji a zlepšování procesu výroby.
Požadujeme
- základní znalost obsluhy CNC - není podmínkou, zaučíme
- čtení výkresové dokumentace
- manuální zručnost
- samostatnost, rozhodnost a spolehlivost
- nyní 2 směnný, později 3 směnný provoz.
Nabízíme:
- práci ve stabilní a zavedené společnosti
- práce na 3 směny
- měsíční prémie
- 20 dní dovolené
- zdravotní volno/sickday 6 dní rok, při splnění daných podmínek
- docházkový bonus 2000 Kč/měsíčně při splnění daných podmínek
- roční odměny
- příspěvek na penzijní připojištění
- pravidelné školení
- možnost stravování v závodní jídelně popřípadě stravenkový paušál
- velmi dobrá dopravní dostupnost, firemní parkoviště, kolárna.
Kontakt emailem.

Plat od:
26 000 - 38 000 Kč
Pracoviště:
Frýdek-Místek
Nástup:
08.04.2024
Obor a Profese:
Mistr
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Jiří Kulhánek
603 203 771 (6:00-14:30 hod.)
kulhanek|gtb#cz

Články ze světa práce

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Jak si věřit při hledání práce?

Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?