Odborní asistenti v administrativě

Prvotní kontakt:
e-mail: zivotopis@engitec-office.cz

THP-pracovník/ce zajišťování změnového řízení produktových změn pro oblast výroby motorových vozidel - zahraniční projekty.

Místo: Mladá Boleslav

Náplň: Administrativní a organizační činnosti spojené s řízením změn na produktech v oblasti výroby.
Komunikace se zahraničními partnery plánování výroby. Příprava prezentací a zajišťování přehledů vyhodnocení produktových změn mot.vozidel od partnerů pro koordinátora změnového řízení a management, rozdělování změn odborným útvarům plánování výroby, sledování stavu jejich vyhodnocení, sumarizace dopadů za oblast výroby, práce s databázovými systémy.

Určeno pro: Vhodné pro všechny věkové kategorie i pro absolventy (SŠ, gymnázií či VŠ).

Vzdělání : ÚSO, s maturitou, VŠ či vyšší odborné vzdělání technického či manažerského směru: absolvent SPŠ, SEŠ, TU, či VŠ se zaměřením na technickou administrativu či řízení projektů. Oblast strojírenství výhodou či jiné technické, ekonomické, technologické či administrativní oblasti. Vhodné i pro absolventy (SŠ či VŠ).

Požadujeme: pečlivost, samostatnost, odpovědnost (uživatelská znalost Excel a Powerpoint). Jazyková znalost AJ aktivní stupně B1/B2, časová flexibilita.

Případné dosavadní zkušenosti s administrativními činnostmi či organizací projektů nebo s procesy v oblasti prům.výroby výhodou, není podmínkou. Zapracování zajištěno do problematiky zajištěno.

Nástup možný 2.5.2023 nebo dle dohody i před 2.5.2023.

Odměňování: Nástupní mzda dle stupně vzdělání (maturita, Dis, Bc., Ing. Mgr.) a dosavadní praxe od 29.000,- Kč do 38.000,- Kč. Možný další rozvoj a kariérní postup.

Přijďte si k nám rozšířit své znalosti, schopnosti a obzory v oblasti nastupující nové éry průmyslové výroby a elektromobility.

Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu a souhlas s jeho zpracováním pro účel výběrového řízení na e-mail zivotopis@engitec-office.cz. Schůzku je nutné sjednat telefonicky předem (tel. 733 550 169)

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, stravování v závodním zařízení, home office, další benefity

Plat od:
29 000 - 38 000 Kč
Pracoviště:
Mladá Boleslav
Nástup:
02.05.2023
Obor a Profese:
Úředník
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Petr Siegel
733 550 169
zivotopis|engitec-office#cz