Speciální pedagogové

Jedná se o pracovní poměr v rámci realizace projektu Šablony I PPP Olomoucký kraj
CZ.02.02.03/00/22_002/0004275

Nabízíme:
Částečný pracovní úvazek, který je v závislosti na kapacitě škol stanoven na max. 0,2 případně 0,4 hod. - možné je i souběžné zaměstnání na více školách, tedy kombinace úvazků až do výše úvazku 1,0

Platové podmínky dle platných platových tarifů pro ped. pracovníky (12. platová třída)

Místo výkonu práce celý Olomoucký kraj - možnost vybrat si školu, pro kterou byste chtěli pracovat¨

Nástup možný ihned

Náplň práce:
. Metodická práce a vzdělávací činnost
. Konzultační, poradenské a intervenční činnosti
. Diagnostika, depistáž

Požadavky:
. Magisterské vysokoškolské vzdělání v daném oboru
. Vstřícný a komunikativní přístup
. Ochota učit se novým věcem

Zájemci mohou zasílat své životopisy spolu s motivačním dopisem a kopií dokladu o dosaženém vzdělání na opjak@pppaspc-ok.cz. Do e-mailu napište také školu/školy, pro které byste měli zájem pracovat.

Pro bližší informace kontaktujte manažera přiděleného ke konkrétní škole. Aktuální seznam škol a volných míst včetně kontaktních osob k daným školám naleznete v tabulce ZDE:

Plat od:
7 445 Kč
Pracoviště:
Praha
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
01.06.2024
Obor a Profese:
Speciální pedagog
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Kontaktní osoba:
Kontakt
opjak|pppaspc-ok#cz#