Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

První kontakt:
Petrova Inna, tel.: 321 759 429, Po - Pá 8 - 14 hod,
e-mail: inna.petrova@otk.cz,
osobně: úterý, čtvrtek 12 - 14 hod.

Požadavky:
Zravotní způsobilost
Fyzická zdatnost, manuální zručnost
Pracovitost a pečlivost.

Náplň práce:
Napragramuje archovací/výsekový stroj
Zajišťuje archování dle technického rozkresu
Obsluhuje stroj/zařízení dle základních pokynů výrobce zařízení a dle předpisů BOZP.

Zaměstnanecké výhody:
Podnikové stravování, poukázky na děti, slevy do Vodního světa v Kolíně, sick day.

Plat od:
24 000 - 28 000 Kč
Pracoviště:
Kolín
Nástup:
03.02.2023
Obor a Profese:
Technik výroby
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Inna Petrova
321 759 429
inna#petrova|otk#cz