Obsluha tkacích strojů

PRACOVNÍ NÁPLŇ: obsluha tkacích strojů
POŽADUJEME: ochota učit se novým věcem
Pracovní poměr na dobu určitou na 2 roky s možností dalšího prodloužení
KONTAKT: pí Soňa Diblíková telefonicky 465 466 015 (8.00 - 15.00) nebo email dietfurt@dietfurt.cz

Plat od:
25 560 Kč
Pracoviště:
Ústí nad Orlicí
Typ úvazku:
Plný úvazek
Nástup:
30.06.2023
Obor a Profese:
Technik výroby
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Soňa Diblíková
465 466 015
dietfurt|dietfurt#cz






Podobné nabídky práce

Obsluha pletacích strojů

PIKE GROUP s.r.o.
od 19 500 Kč

Obsluha pletacích strojů

TišnovSenbert CZ s.r.o.
od 145 Kč

Obsluha pletacích strojů

BerounVýroba ponožek s.r.o.
30 000 - 45 000 Kč

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Nové Město n. MetujíBauch, Navrátil s.r.o.
od 120 Kč

Články ze světa práce


Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?
Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

Znáte svou cenu na trhu práce?

Znáte svou cenu na trhu práce?
Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Time management a jak efektivně využívat svůj čas
Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.