Stavební technici projektanti, konstruktéři

Náplň práce:
- spolupráce na tvorbě projektů čistíren odpadních vod, úpraven vody, vodojemů a dalších stavebních objektů,
- zhotovení výkresové dokumentace a technických zpráv,
- práce v týmu vedeném hlavním inženýrem projektu, koordinace s ostatními profesemi.
Požadujeme:
- absolvent SPŠ, VOŠ, VŠ stavebního zaměření,
- znalost práce na PC, AutoCAD, MS Office,
- schopnost týmové práce, technické myšlení, zájem o obor,
- spolehlivost, samostatnost,
- praxe vítána.
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr, možné i na DPP (brigáda),
- flexibilní pracovní dobu,
- pracoviště v centru Českých Budějovic,
- příspěvek na stravování,
- 5 týdnů dovolené,
- odborná školení,
- telefon i k soukromým účelům,
- odpovídající platové ohodnocení v závislostech na zkušenosti a výkonu,
- pololetní a roční odměny dle výkonu,
- možnost profesního růstu, dlouhodobá perspektiva.

Plat od:
28 000 - 39 000 Kč
Pracoviště:
České Budějovice
Nástup:
05.04.2024
Obor a Profese:
Konstruktér
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Informace
385 775 111
ekoeko|ekoeko#cz