Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

KUCHAŘ/KA - PP zkrácený, DPP/DPČ
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Praxe v oboru výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Samostatný kuchař/ka.
NABÍZÍME:V rámci turnusu, firemní stravování a ubytování zdarma.
Případně nabízíme možnost práce na hlavní pracovní poměr. Vše dle domluvy se zaměstnavatelem.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky, pan Radek Dvořák tel.: 603 540 614, nebo emailem na adresu: radekdvorak2@seznam.cz
Ov.tel.: 8.4.

Plat od:
150 Kč
Pracoviště:
Vsetín
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
10.04.2024
Obor a Profese:
Kuchař
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Radek Dvořák
603 540 614
radekdvorak2|seznam#cz