Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Jsme stabilní společnost se zaměřením na vývoj a implementaci pokročilých MES v průmyslových
podnicích. Pro rozšíření svého týmu hledáme PLC programátora.

Náplň práce:
- Programování řídícího systému PLC (především Siemens S-1200, S7-300, S7-1500), HMI
- Oživování jednoúčelových strojů nebo montážních linek
- Vizualizace operátorských panelů
- Kooperace s kolegy z oddělení vývoje SW, konstrukce, elektro a výroby
- Uvádění strojů a zařízení do provozu u zákazníků (v ČR i zahraničí)
- Servisní činnost
- Zajímavá a různorodá práce pro výrobní společnosti
- Služební cesty zhruba 2-4 dny v měsíci
Co od Vás očekáváme:
- SŠ nebo VŠ elektrotechnického zaměření
- Orientace v technické dokumentaci
- Základní znalost programování PLC
- Výhodou znalost vývoje elektroniky
- Výhodou vyhláška č. 50/78 Sb.
- Výhodou znalost programování v C/C++ nebo Delphi
- Angličtina alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
- Logické uvažování a analytické schopnosti
- Zodpovědnost a samostatnost
- Vhodné pro absolventy VŠ
Co Vám můžeme nabídnout:
- Finanční ohodnocení dle schopností uchazeče
- Možnost profesního růstu, odborné vzdělávání
- Pružná pracovní doba – 8 - 16 nebo 9 - 17 hod.
- Více na http://www.elektlabs.cz/kariera

Plat od:
40 000 - 60 000 Kč
Pracoviště:
Olomouc
Nástup:
19.12.2022
Obor a Profese:
Technik HW
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Michaela Skopalíková
office|elektlabs#cz