Technici počítačových sítí a systémů

TECHNICI - VYHRAZENO PRO OZP
POŽADUJEME: ŘP sk. B, technické myšlení, zkušenost s výpočetními systémy výhodou. Místo je svým charakterem vhodné i pro absolventy se základními zkušenostmi v tomto obrou.
NÁPLŇ PRÁCE: Udržování internetové sítě jak v místě zaměstnání, tak u klientů
NABÍZÍME: Stravenky
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky na čísle: 775 239 090, 571 819 110, osobně po telefonické domluvě, nebo e-mailem na: lenka.malinova@ido.cz, nebo michal.skrabanek@ido.cz
Ov.t.:1.3.

Plat od:
10 000 Kč
Pracoviště:
Vsetín
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
04.03.2024
Obor a Profese:
Technik HW
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Michal Škrabánek
michal#skrabanek|ido#cz