Stavební a provozní elektrikáři

Kontakt: Kuchyňka Petr, tel.: 973 346 533, 973 346 509, e-mail: kuchynka76@seznam.cz
PO-ČT 7:00 - 15:00 h. PÁ - 7:00 - 12:30 h.
Požadavky: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny "C", nezbytné absolvovat kurz: získání osvědčení k řízení vozidel OS sk. C" v trvání 3 týdnů, kurzy zabezpečuje akademie ve Vyškově. Podrobit se psychologickému vyšetření k řízení vozidel "sk. C". Uživatelská znalost práce na PC. Doprava do zaměstnání vlastním dopravním prostředkem.
Praxe: v řízení a základní údržbě nákladních vozidel
Náplň práce: řízení a údržba osobních a nákladních motorových vozidel, jejichž nejvyšší přípustná hmotnost může převyšovat 12 000 kg. Dovoz a odvoz materiálu v rámci celé ČR. Povinnost uzavřít společnou dohodu o hmotné odpovědnosti na materiál ve skladu. Vedení předepsané dokumentace.
Místo výkonu práce: 50.1776342N, 13.1227803E, Radošov, VZ 1534 Vojenský újezd Hradiště.
Nabízíme: finanční ohodnocení odpovídající doloženému vzdělání a praxi, stabilní zázemí, zaměstnanecké benefity, příležitosti k osobnímu rozvoji a dalšímu vzdělávání, plné zaškolení na danou pozici.
V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: kuchynka76@seznam.cz.
Dotované stravování, příspěvek na dovolenou nebo rekreaci, příspěvek na brýle

Plat od:
20 600 - 30 000 Kč
Pracoviště:
Karlovy Vary
Nástup:
04.04.2024
Obor a Profese:
Elektrikář
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Petr Kuchyňka
973 346 533, 973 346 509
kuchynka76|seznam#cz