Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Popis pozice: Údržba a opravy výrobních strojů a zařízení, Zabezpečení chodu výrobních zařízení po mechanické stránce, Seřizování strojů, Řešení technických úkolů v rámci výrobních technologií, Zajišťování preventivní údržby zařízení, Podílení se na optimalizaci průběhu výroby, Spolupráce při instalaci nových strojů a jejich uvedení do provozu
- Požadavky: SŠ/SOU/OU technického zaměření, Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě výhodou, Základní znalost na PC, Schopnost týmové práce, časová flexibilita a odolnost vůči stresu

- Zaměstnanecké výhody: Příplatky nad zákonný rámec, 25 dní dovolené, Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč, Možnost nákupu výrobků Nestlé za zvýhodněnou cenu, Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma, Odměna dárcům krve až 4 000 Kč, Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity, Masáže, Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus - 4800 Kč ročně + příspěvek na dítě 600 Kč ročně, Návratné bezúročné půjčky - až do výšky 40000 Kč, Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu - až 24500 Kč, Slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi - slevy a speciální akce pro Nestlé připravili např. mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilů
- Po ukončení zkušební doby: Příspěvek na penzijní anebo životní připojištění - až 1.050 Kč, Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace - až 20.000 Kč, Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případy - až 20.000 Kč
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení, PD 3 směny (Po-Pá, 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00 hod.)

- Osobní kontakt je možný přímo na pracovišti Po-Pá, v době 9:00-12:00 hod. (vhodné zavolat předem) nebo kontakt telefonicky Po-Pá v době 9:00 - 14:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: barbora.matuskova@cz.nestle.com.

Plat od:
37 500 Kč
Pracoviště:
Holešov
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Mechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Barbora Matušková
724 420 689
barbora#matuskova|cz#nestle#com