Dopravní dispečeři

Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na e-mail espandr@ttvtransport.cz. Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní pohovor (možnost seznámení se s pracovním prostředím).
Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 16:00 hodin.
Požadujeme:
- komunikativní znalost ruštiny nebo ukrajinštiny (komunikace s řidiči) a češtiny nebo angličtiny (komunikace s kolegy)
- pozitivní náladu a schopnost týmové spolupráce
- praxe v oboru dopravy alespoň 2 roky výhodou, ne podmínkou - garantované zaškolení a zaučení.
Náplň práce:
- zodpovědnost za část firemní flotily
- řízení práce řidičů - cizinců, koordinace jejich činnosti
- zadávání práce do systému, plánování tras
- objednávání přepravy trajektem
- dohlížení na časy nakládek a vykládek.
Nabízíme:
- odpovědnou a různorodou práci, možnost seberealizace
- nástupní plat 30-35 tis. Kč
- pracovní dobu od 8:00 do 16:30 hod.
- služební telefon, dotované obědy, zaměstnanecký program benefitů.

Plat od:
30 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Rychnov n. Kněžnou
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Dispečer
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Josef Ešpandr
607 007 879
espandr|ttvtransport#cz