Brusiči nástrojů a kovů

NABÍZÍME:
- výborné platové ohodnocení, po zkušební době až 40 000 Kč
- prémiová složka od 48 Kč až do výše 60 Kč/hod
- osobní ohodnocení až 5500 Kč/měsíc
- po zkušební době možnost navýšení mzdy
- 25 dní dovolené
- stravenkový paušál 70 Kč/den
- 13.mzda
- ubytování zajištěno zaměstnavatelem

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha strojů na kovoobrábění (velkoplošná bruska, CNC fréza, strojní pila, VZV…)
- čtení výkresové dokumentace
- práce s různými měřidly

POŽADUJEME:
- fyzickou zdatnost
- spolehlivost
- samostatnost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- vyučení nebo praxe jako zámečník, kovoobráběč nebo jiný technický obor
- znalost měření s posuvnými měřidly
- barvocit

Zaměstnanecké výhody: ubytování, stravenkový paušál 70 Kč čistého, 13.mzda, 5 týdnů dovolené, nadstandardní příplatky,osobní ohodnocení, parkování.

Kontaktujte telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 17:00 hodin.

Plat od:
25 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Zlín
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Obráběč kovů
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Markéta Gajdová
734 792 693
marketa#gajdova|manuvia#com