Ergoterapeuti se specializací

* náborový příspěvek 80 000,- Kč na úvazek 1,0 při trvání PP nad 12 měsíců
* náborový příspěvek 100 000,- Kč na úvazek 1,0 při trvání PP nad 36 měsíců

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- vykonává činnosti v oboru ergoterapie
- provádí ergoterapeutické vyšetření zaměřené na analýzu aktivit pacienta
- podílí se na spolupráci multidisciplinárního týmu
- aplikuje ergoterapeuticképostupy a metodiky v individuálá a skupinové ergoterapii
- doporučuje zdravotnické prostředky a učí pacienty tyto pomůcky používat
- aplikuje zásady ergonomie v rámci primární a sekundární prevence
- provádí výcvik komunikačních a rozumových funkcí
- provádí zápisy do zdravotnické dokumentace
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- podmínka vzdělání v oboru
- praxe v oboru vítána
- pečlivost, odpovědnost, svědomitost, proklientský přístup
- zdravotní způsobilost
- dobré komunikační dovednosti
NABÍZÍME:
- zajímavou práci v příjemném zdravotnickém zařízení
- týmovou spolupráci
- práci na vysoce specializovaném, odborném pracovišti
- možnost dalšího vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- mobilní zvýhodněný tarif
- zvýhodněné podnikové stravování
- příspěvky na volnočasové aktivity z FKSP
- odpovídající platové ohodnocení
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNÉ DOLOŽIT:
- strukturovaný životopis s uvedením údajů dosavadní pracovní praxe, dosažených znalostech
a dovednostech
- výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- prohlášení o souhlasu s použitím a zpracování osobních údajů v souladu s Nařízením o ochraně osobních údajů EU 216/679
PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY zasílejte na adresu:
Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
Lázeňská 58
NEBO e-mailem na:
radimecky@rehabilitacniustav.cz

Plat od:
30 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Ústí nad Orlicí
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Fyzioterapeut
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Kontaktní osoba:
Ing. Zdeněk Radimecký
465 544 207
radimecky|rehabilitacniustav#cz