Odborní pracovníci financování a úvěrování

Máte rádi komunikaci s lidmi? Jste aktivní člověk a máte vysoké cíle? Máte zájem o příjemné a čisté pracovní prostředí? Hledáte práci ve stabilním sektoru s možností homeoffice, který roste i v tomto nelehkém období? Do naší kanceláře ve Zlíně hledáme novou posilu do našeho týmu obchodníků! Naučíme tě rozumět financím a tomu, jak být v tomto sektoru úspěšný.

Náplň práce:
- zprostředkování hypotečních či úvěrových produktů a hledání ideálního řešení na míru pro klienta.
- nezávisle a objektivně pomáhat klientům řešit jejich požadavky a životní situace na poli financí ve Zlíně a celém Zlínském kraji.
- zajišťování dílčí odborné práce přidělené manažerem
- práce v kanceláři a terénu
- příprava podkladů pro obchodní jednání
- budování dlouholetých vztahů s klienty

Požadavky na:
- samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup
- flexibilita a cílevědomost
- loajální přístup
- skvělé organizační a komunikační schopnosti
- zkušenosti s prodejem výhodou, ne podmínkou
- vhodné pro absolventy
- min. SŠ vzdělání
- řp. sk. B

Zaměstnanecké výhody:
- možnost práce i z domova
- nadstandartní finanční ohodnocení s možností růstu
- pravidelné vzdělávání
- kancelář k dispozici 24/7
- zvýhodněný firemní tarif, Multisport karta
- příspěvek na telefon, notebook a automobil
- pravidelné teambuildingové akce
- zázemí silné společnosti

Plat od:
45 000 - 70 000 Kč
Pracoviště:
Zlín
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Úvěrový specialista
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Petr Havlík
732483389
petr#havlik|smsfinance#cz