Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)

12111 Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)
ZamK
Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem petra.herman@libertysteelgroup.com, telefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. 602 764 912.

Náplň práce:
Zodpovědnost za finanční strategie, finanční plány, business plány, výhledy hospodaření. Řízení všech oblastí ekonomiky společnosti, řízení a optilamizace nákladů. Koordinace reportingu, zpracovávání ekonomických údajů společnosti. Vedení finančního týmu, projektových týmů, řízení projektů zamřených na rozvoj společnosti.

Požadovaný profil:
Min. 7 let praxe na obdobné pozici, výborná znalost prostředí hutního průmyslu, zkušenost s vedením projektových týmů v multikulturním prostředí, znalost finančních procesů, controllingu, reportingu, účetnictví, daňové oblasti. Strategické myšlení a plánování, výborná znalost anglického jazyka, min. Bc. vzdělání.

Plat od:
80 000 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Nástup:
01.06.2022
Obor a Profese:
Finanční ředitel/manažer
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Petra Herman
602 764 912
petra#herman|libertysteelgroup#com