Vývojáři softwaru

Pozn.: firma má pobočku v Olomouci (Šlechtitelů 21, 78371 Olomouc)
kontaktní osoba: Trumpichová Nichole, nichole.trumpichova@saboit.de, tel 773778303

Znalost anglického jazyka min. C1, znalost německého jazyka vítaná, min. 5 let zkušeností, z toho 2 roky full time backend, Java, Java SDK, Open JDK, Spring Framework, Spring Boot, Spring Tool Suite, IntelliJ IDEA, JPA, Hibernate, EclipseLink, MySQL, Maven. OOP, design patterns, SOLID principy, DI and IoC. UML, unit testing, mocking. REST API design, http protokol, Docker, Kubernetes, AWS services, GraphQL.
Pracovní náplň: analýza požadavků klienta, zpracování návrhu analytika IS, návrh architektury daného řešení, programování ve vybraném jazyce, provádění úprav a oprav IS, vedení uživatelské a technické dokumentace, tvorba jednotkových testů

občerstvení na pracovišti, firemní akce, vzdělávací akce, výběr HW, Multisport, home office

Plat od:
73 000 - 140 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.04.2023
Obor a Profese:
IT analytik
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Kontaktní osoba:
Nichole Trumpichová
nichole#trumpichova|saboit#de