Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Návrh a konstrukce elektronických obvodů, Návrh a testování SW, Tvorbu výkresové dokumentace a její následné zpracování a aktualizace, Příprava zkoušek, Konstrukční podporu pro výrobu a montáž
- Požadujeme: SŠ/VŠ - obor elektrotechnika, pozice vhodná i pro absolventy, popř. studenty, vyhláška 50/1978Sb. § 5., 6. výhodou, u absolventů doškolíme, znalosti základů měření NF i VF technika výhodou, zájem o automobilové odvětví, analytické a koncepční myšlení, samostatnost, pečlivost, schopnost rychle se vzdělávat, AJ (technická alespoň pasivní), NJ výhodou
- Nabízíme: HM s předpokládaným růstem po zapracování, počáteční pracovní poměr na dobu určitou 1 tok s možností prodloužení a zákonného přechodu na dobu neurčitou, zácvik na pracovišti, pestrou odbornou a dlouhodobě perspektivní práci, možnost pracovat s moderní měřicí technikou, osobní růst, další vzdělávání a zvyšování kvalifikace, širokou škálu benefitů (bonus ke mzdě, Sickdays, nestandardní příspěvek na stravování, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, pružná pracovní doba)
- Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: lehkozivova@aev.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Plat od:
30 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Kroměříž
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Elektroinženýr
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Kateřina Lehkoživová
573 500 082
lehkozivova|aev#cz

Články ze světa práce

Co prozradí řeč těla při hovoru?

Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?