Inženýři projektanti inženýrských děl

Místo výkonu práce: Děčínská č.p. 717/21, Střekov, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
otvé tvůrčí schopnosti - koncepční návrhy mostních a inženýrských konstrukcí
otvé získané dovednosti - statické výpočty, pravidelné ukládání dat (evidence dokumentace)
otvůj vůdčí potenciál - řízení a kontrola prací určených konstruktérů
otvé komunikační předpoklady - průběžná konzultace k projektům, spolupráce v týmu
otvé vyjednávací schopnosti - projednání dokumentace se správci a s úřady
Nabízíme:
odobré jméno značky, stabilní zázemí
oobnova pracovního prostředí
opodpora v seberozvoji - zvýšení kvalifikace
oodměny za dobře odvedenou a odevzdanou práci
ospolečenské akce - sportovní hry, celofiremní setkání, teambuildingy
o5 týdnů dovolené
oeStravenka v hodnotě 100,- Kč
okarta Multisport
opříspěvek na AJ / NJ
opermanentka do ZOO Praha / Liberec
oškolení měkkých / tvrdých dovedností
oodměna za získání titulu / jazykový certifikát
ooslava zvláštních osobních událostí
opříspěvek na penzijní / životní pojištění
Požadujeme:
oVŠ vzdělání - zaměření "Stavební inženýrství"
oznalost výpočetních a CAD systémů + MS Office
ootevřený přístup ke spolupráci a naučení se novým věcem
oschopnost pracovat samostatně i s týmem
oautorizační zkoušky - doporučujeme, umožňujeme při práci
ořidičský průkaz skupiny B - výhodou,
ojazyky: AJ, NJ, RU/UA - výhodou, doporučujeme minimálně 1
opraxe v oboru - 5 let
Kontakt:
telefonicky nebo na e-mail.

Plat od:
32 000 Kč
Pracoviště:
Ústí nad Labem