Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

PRACOVNÍCI PRO VÝROBU A MONTÁŽ VZDUCHOTECHNIKY
V případě zájmu kontaktujte paní Zdeňku Sukovou na emailové adrese: horsuk@horsuk.cz, reproint@centrum.cz nebo telefonním čísle: 607 024 620
Požadavky:
Vyučení technického směru, ŘP skup. B popř. skup. C výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou, manuální zručnost, nekonfliktní, časová flexibilita,
jedná se o fyzicky náročnou práci, hrubá mzda je závislá na zkušenostech.

Pracovní náplň:
Zajištění veškerých činností spjatých s výrobou a montáží vzduchotechniky, montáž dílců vzduchotechniky, dopravování dílců na zakázku, dodržování postupů BOZP a PO, odpovědnost za kvalitu odvedené práce.

Zaměstnanecké výhody:
Stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, zajímavé zakázky, stravenky

Pozice je vhodná i pro absolventy a občany/-ky z EU.

Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Plat od:
18 000 - 25 000 Kč
Pracoviště:
Jičín
Nástup:
01.03.2019
Obor a Profese:
Elektromechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Zdeňka Suková
607024620
horsuk|horsuk#cz