Fyzioterapeuti bez specializace

Co Vás čeká?
Provádění výkonů fyzioterapie: individuálně, ve skupině, v bazénu, na přístrojích.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené SŠ vzdělání, kvalifikaci v oboru fyzioterapeut.
Příjemné jednání a vystupování.
Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Zajímavé finanční ohodnocení dle dosaženého vzdělání a délky praxe v oboru.
5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna.
Podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
Ubytování v nově zrekonstruovaném služebním bytě.
Pestrý program zaměstnaneckých benefitů, např. stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění, čerpání služeb poskytovaných zaměstnavatelem za zvýhodněnou cenu, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí, permanentky na sportovní utkání, do divadla, příspěvek na dětský letní tábor a zimní lyžařský výcvikový kurz.

Těšíme se na Vás!

Plat od:
36 000 - 45 000 Kč
Pracoviště:
Jindřichův Hradec
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Fyzioterapeut
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Eliška Lukášová Ph.D.
384750842
personalista|laznetrebon#cz