Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

PRACOVNÍK- PRACOVNICE VE VÝROBĚ POTRAVIN
Základní popis
Rodinná firma z Dubence u Dvora Králové nad Labem hledá nové spolupracovníky. Firma se zaměřuje na výrobu knedlíků a dalších zchlazených produktů. Práce se vykonává ve výrobně v Dubenci ve dvousměnném provozu a převážně ve stoje. Nástup možný ihned.
Náplň práce:
· ruční a strojová výroba knedlíků a dalších produktů
· příprava těsta
· plnění knedlíků náplněmi
· vaření knedlíků
· příprava knedlíků k expedici
· úklid pracoviště, strojů a zařízení
Požadujeme:
· spolehlivost, pečlivost, pracovitost
· aktivní přístup
· manuální zručnost
· odpovídající zdravotní stav (práce ve stoje)
· ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a dopolední směna)
· flexibilitu (není pevná pracovní doba)
· praxe v oboru není podmínkou
Nabízíme:
· práci na HPP
· pracoviště v Dubenci u Dvora Králové nad Labem
· odpovídající mzdové ohodnocení (18 000,- až 20 000,- Kč/měsíc hrubého)
· odměny na základě osobního hodnocení nad rámec základní mzdy
· zajištěná doprava ze Dvora Králové a Jaroměře
· volné soboty - krátký/dlouhý týden (volné dva prodloužené víkendy v měsíci)
· příspěvek na dopravu v závislosti na vzdálenosti
· slevu na firemní výrobky

Plat od:
22 200 Kč
Pracoviště:
Trutnov
Nástup:
10.04.2024
Obor a Profese:
Technolog potravinářské výroby
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Vladislav Hynek
777098140
vladislav#hynek|knedlikarna#cz

Články ze světa práce

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.