Technici provozu informačních a komunikačních technologií

A02 z:22/1/2021 (ZamK)
Náplň práce:
- vývoj programů a aplikací v ABAPu
- analýzy, konsolidace a implementace reportů podle specifikace konzultantů
- identifikace, zajištění a realizace potřebného vývoje či změnových požadavků v SAP modulech
- tvorba a provádění testů pro kódy a komponenty
- spolupráce s ostatními konzultanty při integračním testování
- analyzování chyb a problémů, identifikování hlavních programových chyb a navrhování řešení.
Požadujeme:
- analytické a logické myšlení na vysoké úrovni
- vytrvalost a flexibilitu.
Výhodou:
- znalost ABAP
- praktické zkušenosti s programováním v ABAP
- komunikativní znalost AJ
- orientace v SAP modulech
- znalost souvisejících problematik (tabulky, joby, SQL)
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání
- motivující platové ohodnocení
- zajištění dopravy do a ze zaměstnání
- denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
- příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
- práci s nejmodernějšími technologiemi
- příjemné, čisté a dynamické pracovní prostředí
- možnost vzdělávání
- odborný a kariérní růst.
Kontakt emailem.

Plat od:
40 000 - 70 000 Kč
Pracoviště:
Frýdek-Místek
Nástup:
01.03.2021
Obor a Profese:
Technik HW
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Martina Niedobová
+420 724 616 674
m#niedobova|hyundai-autoever#eu