Specialista produktových informací - obchodní oddělení #2199 (25 - 35.000 Kč)

Přijď pracovat do české společnosti BONA SPES, která každým rokem roste, a to hlavně díky žádaným produktům v oblasti mobilní energie u nejznámějších českých prodejců, pro-zákaznickému přístupu, ale hlavně díky nadšeným a pohodovým lidem v našem týmu, kterých si vážíme.
* Příprava produktových dat k novým produktům
(získávání a ověřování produktových dat z různých zdrojů, Interní databáze, dodavatelé, marketingové materiály a webové stránky výrobců)
* Tvorba, správa a distribuce produktových obsahů (psaní a editace produktových popisů, specifikací a marketingových materiálů)
* Zadávání, aktualizace a revize produktových dat v IS (e-shop, VOP)
* Komunikace s ostatními členy týmu, MO a VOP partnery (komunikační a organizační dovednosti)

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.






Články ze světa práce


Jak správně odpovědět na inzerát nabídky práce?

Jak správně odpovědět na inzerát nabídky práce?
Hledání nového zaměstnání bývá náročným a občas i zdlouhavým procesem. V této fázi už máte úspěšně první část procesu za sebou - pročítání množství nabídek a hledání těch pro vás vhodných. Teď je potřeba na ně odpovědět tak, aby se vám ozvali zpět a pozvali vás na pohovor. Jak tedy na to? Co by mohlo pomoci?

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?
Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?