Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Baví vás pomáhat ostatním? Chcete dělat něco, co má skutečně smysl?
Máte chuť pracovat s lidmi, kteří vaši pomoc potřebují a zároveň i ocení?

Otvíráme novou unikátní službu.
Možnost prodloužení pracovního poměru.
Požadujeme: Min. SŠ vzdělání (150ti hod. rekvalifikaci lze doplnit do nejpozději 1,5 roku po nástupu), soulad s posláním NADĚJE, dobrou dovednost práce na PC, ŘP sk. B - aktivní řidič, očkování proti hepatitis B (nebo ochotu se naočkovat), trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost.
Chuť učit se novým věcem, optimistický postoj k životu, smysl pro zodpovědnost. Schopnost otevřeně komunikovat, úzce spolupracovat v týmu a hledat společně řešení. Morální kredit a orientace na hodnoty, být schopni nadhledu a zvládnout občas zátěžovou situaci. Respektující přístup k lidem s postižením s orientací na přiměřenou podporu a integraci. Zkušenost práce s lidmi se zdravotním hendikepem není podmínkou, ale výhodou.
Informace k náplni práce Pomáháme dospělým lidem s chováním náročným na péči ve spojení mentálním postižením a kombinací s autismem, nebo duševním onemocněním zvládat nároky každodenního života, udržujeme a rozvíjíme jejich dovednosti.
Chráněné bydlení je celoroční pobytovou sociální službou ve Vizovicích zajištěnou v bytě s jednolůžkovými pokoji - byt je součástí rodinného domu se zahradou v blízkosti centra města. Jedná se malou komunitní sociální službu pro 4 klienty.
Přihláška do výběrového řízení se zasílá na e-mail jitka.nemcova@nadeje.cz nejpozději do 30. 4. 2024 a musí obsahovat:
1) Strukturovaný životopis prokazující naplnění kvalifikačních požadavků.
2) Písemné zpracování úvahy v rozsahu 1 strana A4 na téma: Co můžu předat týmu a službě (klientům), co očekávám od týmu (co je pro mne důležité).
Dokumenty v elektronické podobě prosíme uložit takto: příjmení CV, příjmení ÚVAHA. Do předmětu mailu zadat: "výběrové řízení PSS CHB Vizovice".

Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, příplatky za svátek, víkend a noc, 2x ročně odměny, stravenkový paušál, intenzivní další vzdělávání a supervize.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 9:00-14:00.

Plat od:
31 500 Kč
Pracoviště:
Zlín
Typ úvazku:
Plný úvazek
Nástup:
01.08.2024
Obor a Profese:
Ošetřovatel
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Jitka Němcová
775 889 667
jitka#nemcova|nadeje#cz






Podobné nabídky práce

Sanitáři

OlomoucJitrocel rehabilitační centrum
25 000 - 27 000 Kč

Sanitáři

Praha-západZáchranná služba ASČR Praha-zá
18 900 - 23 000 Kč

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Nový BorOSTARA, příspěvková organizace
20 250 - 27 570 Kč

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

OpavaStřední škola, Dětský domov a
od 21 750 Kč

Články ze světa práce


Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?
Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?
Diskriminace na pracovišti je nejen neetická, ale v mnoha případech i protiprávní. V České republice existují právní předpisy, které chrání zaměstnance před diskriminací a zároveň stanovují povinnosti zaměstnavatelů. Pojďme se podívat, co je a není diskriminace a s jakými druhy se lze na pracovišti setkat.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?