Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Text inzerátu:

Vyučen v oboru , znalost čtení technických výkresů, samostatnost, manuální zručnost. Nabízíme: zvláštní prémie, jízdní výhody, podnikové stravování, dovolenou navíc, firemní ošacení a obutí, proplácení přesčasů s příplatkem, 2 x ročně firemní akce. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Nástup:13.01.2022Plat od - do:28000 - 33000Pracoviště:TáborObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:BRIKLIS, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Daniel Sabiniok 777 750 321, 381 278 371 daniel#sabiniok|briklis#czKontaktní adresa:Táborská 335
39175 Malšice
Malšice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Brusiči nástrojů a kovůVoitto s.r.o.Seřizovači a obsluha obráběcích...ALPLA, spol. s r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...Obchodní družstvo ImproSeřizovači a obsluha číslicově ...Obchodní družstvo ImproBrusiči nástrojů a kovůKOMPAN Steel Manufacturing s.r.o.Seřizovači a obsluha obráběcích...TOMÁŠEK engineering s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...Industria Bohemica s.r.o.Seřizovači a obsluha ostatních ...ISHIMITSU MANUFACTURING CZECH s...Brusiči nástrojů a kovůBMT Medical Technology s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...Westlogic s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BRIKLIS, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BRIKLIS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: