Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Bankovnictví a finanční služby / Finanční účetní
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Specialisté kalkulací, cen a nákladů

Text inzerátu:

KONTAKT : Anna Procházková, e-mail: anna.prochazkova@ibs-sro.com MÍSTO VÝKONU : Národní 135/14, 110 00, Praha 1 Odpovídající kvalifikace a vzdělání, znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího, silné analytické myšlení a dovednosti, týmový hráč s individuálním proaktivním přístupem a předešlou zkušeností v mezinárodní společnosti. Kandidát bude zodpovědný za otevírání, sledování a uzavírání stavebních rozpočtů a jejich aktualizaci v ERP. Tvorbu kalkulací, analýzu nákladů a výnosnosti projektů, dodržování ASTI standardů a další související povinnosti.

Nástup:01.03.2022Plat od - do:250000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Finanční účetníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Bc.Zaměstnavatel:CTP Invest, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Anna Procházková anna#prochazkova|ibs-sro#comKontaktní adresa:
  
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Účetní auditořiJihočeská univerzita v Českých ...Hlavní účetníPSOTA transport s.r.o.Specialisté v oblasti účetnictvíCentrum pečovatelské služby Frý...Hlavní účetníBLATA, s.r.o.Účetní auditořiMěsto HustopečeHlavní účetníELYN ENERGIE a.s.Metodici účetnictvíKODAP, s.r.o.Hlavní účetníCentrum pro zdravotně postižené...Specialisté v oblasti financíSMS finance, a.s.Specialisté kalkulací, cen a ná...Infer s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CTP Invest, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost CTP Invest, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: