Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Mechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Text inzerátu:

Pracovní doba od 05.45 do 14.20, 0d 14:50 do 22:20. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování Kontakt je možný POUZE telefonicky (7.00 - 14.00 hod.) nebo emailem.

Nástup:15.12.2021Plat od - do:20000Pracoviště:UničovObor a Profese:MechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:MORAVSKÁ MODELÁRNA a.s.Kontaktní osoba:Ludmila Nakládalová 731 508 334 ludmila#nakladalova|mmodel#czKontaktní adresa: 1032
78391 Uničov
Brníčko   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

PuškařiKROKO a.s.Mechanici a opraváři zemědělský...Agro Podlužan, a.s.Mechanici a opraváři zemědělský...N&N KOŠÁTKY s.r.o.Mechanici a opraváři ostatních ...Mezinárodní veřejný přístav Píš...Mechanici a opraváři průmyslový...DRAXTON BRNO s.r.o.Mechanici a opraváři průmyslový...Dietfurt, s.r.o.Mechanici a opraváři mechanický...ŠKODA JS a.s.Mechanici a opraváři ostatních ...EICHENAUER spol. s r.o.Strojní zámečník - mechanikJOBSYSTEM s.r.o.Mechanici a opraváři průmyslový...TE Connectivity Czech s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MORAVSKÁ MODELÁRNA a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MORAVSKÁ MODELÁRNA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: