Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Cestovní ruch a ubytování / Recepční
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Text inzerátu:

RECEPČNÍ Náplň práce - starost o rezervační systém hotelu, komunikace se zájemci o ubytování, hosty, práce se slevovými portály typu Slevomat. Požadujeme dobré komunikační dovednosti, schopnost vcítit se do potřeb hostů, znalost AJ/NJ slovem i písmem. Nabízíme možnost DPP, DPČ, možná stálá nebo sezńní práce, ubytování a strava na náklady zaměstnavatele, příjemné pracovní prostředí, profesionální management. Více o nás na www.ultimate-hospitaly.cz.

Nástup:01.12.2021Plat od - do:25000Pracoviště:TrutnovObor a Profese:RecepčníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:hotel a hostinec hvězda s.r.o.Kontaktní osoba:Marek Holer 731172383 marek|ultimate-hospitality#czKontaktní adresa: 193
Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Recepční (kromě recepčních v ho...TAX professional s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...HOTEL Tamlovka s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...Impuls development servis s.r.o.Recepční v hotelích a dalších u...Centrin CZ s.r.o.Recepční v hotelích a dalších u...Bohemia - lázně a. s.Recepční (kromě recepčních v ho...Základní škola a Mateřská škola...Recepční v hotelích a dalších u...Accomo s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...Mezigenerační a dobrovolnické c...Recepční (kromě recepčních v ho...SIMACEK HS, spol. s r.o.Recepční v hotelích a dalších u...Panský dům a Pyramida s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti hotel a hostinec hvězda s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost hotel a hostinec hvězda s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: