Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Kultura, umění a tvůrčí práce / Produkční
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obchodní referenti

Text inzerátu:

Přijímání a zpracování objednávek od zákazníků, řízení a monitoring toku zakázky firmou, denní komunikace se zákazníky, administrativní činnost. Znalost práce na PC podmínkou, uživatelská znalost Excel a Word, týmový hráč, znalost aspoň jednoho světového jazyka (Aj, Nj) Měsíční prémie. Vlastní organizace práce. Po zapracování možnost Home Office. Pozitivní a přátelské prostředí. Pestrá a zajímavá práce. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo zdravotně postižené. Zaměstnanecké výhody: férové finanční ohodnocení. Zaslat e-mailem životopis.

Nástup:23.11.2021Plat od - do:24000 - 31000Pracoviště:LiberecObor a Profese:ProdukčníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Wassa commercial, s.r.o.Kontaktní osoba:Blanka Štaflová 484 801 381 personalni|wassa#cz, blanka#staflova|wassa#czKontaktní adresa: 157
46346 Příšovice
Příšovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obchodní referentiE U R O P L A S T, s.r.o.Obchodní referentiMERKA SPEDITION, s.r.o.Obchodní referentiTOMÁŠ group, spol. s r.o.Obchodní referentiAZ SANACE a.s.Obchodní referentiHilding Anders Česká republika a.s.Obchodní referentiGRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.Obchodní referentiGoldfein CZ s.r.o.Obchodní referentiMFL Group s.r.o.Obchodní referentiOTKRYTYJ INSTITUT s.r.o.Obchodní referentiAUTO JIHLAVA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Wassa commercial, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Wassa commercial, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: