Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Technik výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů na úpravu vláken, dopřádání a navíjení příze a nití

Text inzerátu:

Souhlas se zaměstnaneckou kartou

Nástup:01.02.2018Plat od - do:18500 - 22000Pracoviště:BrnoObor a Profese:Technik výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Nová Mosilana, a.s.Kontaktní osoba:Ing. Ervín Dankovský 727 902 899 nabor|mosilana#czKontaktní adresa:Charbulova 1145/150
61800 Brno
Brno-Černovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha strojů na výrobu a zpra...SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...JOBNEW s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...W. Agency s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...WORK DEM s.r.o.Obsluha tkacích strojůSUMTEX CZ s.r.o.Technik / technička ve výroběJOBSYSTEM s.r.o.Obsluha tkacích strojůSTAP a.s.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Bauch, Navrátil s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Ivna Invest s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...PILOUS spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nová Mosilana, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Nová Mosilana, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: