Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Služby / Popelář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Třídiči odpadů

Text inzerátu:

CIZ - DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI Náplň práce: práce na dotřiďovací lince (plast, papír). Pracovní doba: 2 směny 6:00 - 14:00 hod. a 14:00 - 22:00 hod. Nabízíme: stravenkový paušál 75 Kč. První kontakt: p. Cvachovec Josef, tel.: 382 224 429 A DOMLUVIT SCHŮZKU.

Nástup:01.11.2021Plat od - do:17000Pracoviště:PísekObor a Profese:PopelářTyp pracovního vztahu:Práce na dohoduMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:ODPADY PÍSEK s.r.o.Kontaktní osoba:Josef Cvachovec 382 224 429 info|odpady-pisek#czKontaktní adresa:Vydlaby 175
39701 Písek
Smrkovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Třídiči odpadůDOKAS Dobříš, s.r.o.Uklízeči veřejných prostranstvíObec PopoviceTřídiči odpadůTomis Star Trade s.r.o.Třídiči odpadůTomis Star Trade s.r.o.Pracovníci odvozu a recyklace o...DOKAS Dobříš, s.r.o.Třídiči odpadůEKLEONA s.r.o.Pracovníci odvozu a recyklace o...Nemocnice Tábor, a.s.Pracovníci odvozu a recyklace o...WMT servis s.r.o.Třídiči odpadůVITOLG s.r.o.Uklízeči veřejných prostranstvíPeKoTo s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ODPADY PÍSEK s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ODPADY PÍSEK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: