Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Vzdělávání a školství / Animátor
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Tenisový trenér / trenérka

Text inzerátu:

Tenisová škola přijme tenisového trenéra / může být student / pro výuku zejména dětí, možno i dospělých. Obvykle v odpoledních hodinách. Nabízíme práci v kolektivu mladých lidí v širším centru Prahy. Případní zájemci volejte na 608 222 706 nebo pište na novak@tsreturn.cz.

Nástup:neuvedenoPracoviště:PrahaObor a Profese:Vzdělávání a školství - AnimátorTyp pracovního vztahu:BrigádaMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:Ing. Radek NovákKontaktní osoba:Ing. Radek Novák +420608222706 novak|tsreturn#czKontaktní adresa:Domanovická 1732, 19016  Praha - Újezd nad Lesy   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní dělníci ve výroběŠandor invest Praha s.r.o.Prodavači v prodejnáchTURBO PIZZA, s.r.o.Všeobecní administrativní praco...GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o.Vývojáři softwaruMonster Worldwide CZ s.r.o.Stavební instalatéřiTEPELNÉ A REALITNÍ SLUŽBY CHOTĚ...Dělníci v oblasti výstavby a úd...SAMAMI s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Upstream s.r.o.Obsluha kovacích lisů a bucharůRN PARTNERS s.r.o.Řezníci a uzenářiNOVÁK maso - uzeniny s.r.o.Malíři interiérůANS - STŘECHA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Radek Novák. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Ing. Radek Novák o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: