Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů / Programátor
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Systems Engineer - Systémový inženýr - Praha

Text inzerátu:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je rychle se rozvíjející společnost Kentigen s.r.o. s pobočkami v Brně, Hodoníně, Praze i na Slovensku.


Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo kontaktujte přímo Ing. Lucii Velcerovou z Kentigenu, tel. číslo 774 909 641.

Platnost inzerátu končí 4. 6. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Podmínky:

Co by náš nový kolega měl ideálně mít a znát, aby se mohl přidat?
• Zkušenost s programováním v NI LabVIEW nebo NI TestStandu nebo jiném programovacím jazyce (nečekáme experta, ale je důležité mít základy, na které můžeme navázat).
• Základy/zkušenosti s: sběrnice CAN, akvizice/sběr dat, základy/mírně pokročilá znalost textových jazyků (kterýkoliv z: python, C#, C/C++, Visual Basic, MATLAB, ideálně víc než jeden).
• Základní přehled o sítích (TCP/IP apod.), tedy znát rozdíl mezi routerem a switchem, umět si doma nakonfigurovat WiFi a tušit, k čemu je maska sítě, co je socket a k čemu slouží porty.
• Základy elektra, takže znát Ohmův zákon, vědět, jak funguje dioda a nebát se drátů v rozvaděči (které máme na hale v Brně, ale i u zákazníka) je podstatné.

Náplň práce:

Do naší krásné pražské pobočky hledám Systems Engineera z oblasti elektrotechniky se základní znalostí NI LabVIEW nebo jinými (nejen grafickými) programovacími jazyky.

• Vývoj, testování a podpora automatizovaných testovacích strojů především pro oblast automotive.
• Na čem tedy denně pracujeme:
o chráníme lidské zdraví stavbou testovacích strojů pro eCall jednotky do aut
o životy a majetek hlídají námi otestované požární hlásiče
o šetříme lidský zrak (a nervy) díky kamerovým inspekcím, které detekují správnost součástek
o naše zařízení kontrolují USB-C huby do luxusních aut
o ověřujeme životnost jednotek do elektro aut
o šetříme spoustu tun CO2 a provoz na silnicích, pomáháme simulovat vnější prostředí pro chytrá auta
o pokud jsou i autosedačky do Porsche cool a trendy – tak to řešíme taky
o a občas děláme i na super tajných věcech, o kterých nesmíme mluvit a ani trošku to zmiňovat.
Vypadá to, že chceme experta? Kdepak! Hledáme člověka s otevřenou myslí, co se rád dozví nové věci a umí se o ně i podělit.

Jak vypadá zapojení v praxi?
• Přidělený buddy (zkušenější kolega) a vedoucí dané zakázky představí nováčkovi celý koncept a konkrétní úkoly, na kterých bude pracovat.
• Jak člověk chytne rytmus a získá větší samostatnost, může pracovat i na více projektech zaráz a také poskytovat zákazníkům support (někdy i přímo u nich na místě) nebo podporuje vývojové oddělení při přípravě validačních systémů a senzorů.

Nabízíme / benefity:

• skvělý kolektiv v kanceláři s věží kousek od I. P. Pavlova (ul. Rumunská)
• možnost si nastavit denní program díky flexibilní pracovní době
• příležitosti k dalšímu rozvoji a vzdělávání
• 25 dnů dovolené, stravenky,…
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• týmové akce, společné oslavy narozenin a spoustu dalšího
• u nás věříme ve spolupráci, upřímnost a férovost

Nástup:ihned / dle dohodyPracoviště:PrahaObor a Profese:IS/IT: Vývoj aplikací a systémů - Programátor, Strojírenství - Seřizovač/programátor CNC strojů, Strojírenství - DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouPersonální agentura:JOBSYSTEM s.r.o.Kontaktní osoba:Eva Grundová +420224819391 egrundova|jobsystem#czKontaktní adresa:Sokolovská 106/42, 18600  Praha 8   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 9 podobných nabídek

Seřizovač střižných nástrojů - ...JOBSYSTEM s.r.o.Seřizovač - olomouc123-práce.cz s.r.o.Seřizovač / programátor cnc sou...JOBSYSTEM s.r.o.Obsluha cnc s nástupy ihned/hranice123-práce.cz s.r.o.Mechanik řídicích systémů - pro...JOBSYSTEM s.r.o.Seřizovač vstřikolisů nebo robotůGrafton Recruitment s.r.o.Kalkulant | pozemní stavbyGrafton Recruitment s.r.o.Seřizovač| automotiveGrafton Recruitment s.r.o.SeřizovačGrafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JOBSYSTEM s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost JOBSYSTEM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: