Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Obsluha stavebních strojů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů na výrobu výrobků z kamene

Text inzerátu:

Jedná se o drcení a třídění stavebního a přírodního materiálu. Jednoduchá obsluha, fyzicky nenáročná práce. Strojní průkaz, podmínkou ŘP sk. "B" - k dispozici služební automobil pro přejezd mezi provozovnami na okrese Znojmo. Výhodou ŘP sk. "T". Zaměstnanecké benefity: stravenky. Po zaučení možnost navýšení mzdy. Bližší informace o volném místě p. Němec - telefonicky.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:35000Pracoviště:ZnojmoObor a Profese:Obsluha stavebních strojůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:AUTODOPRAVA Němec s.r.o.Kontaktní osoba:Bronislav Němec 603 802 280Kontaktní adresa: 77
67151 Olbramkostel
Olbramkostel   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha zemních a příbuzných strojůMarie BalarinováObsluha zemních a příbuzných strojůFarma Drozdov s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůUnion Grid s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůKubík a.s.Obsluha zemních a příbuzných strojůTEMPASS Tech, s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůČESKÝ TRÁVNÍK s.r.o.Obsluha strojů na výrobu staveb...M - SILNICE a.s.Obsluha strojů a zařízení pro p...Pirell s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůUMBRELLA s.r.o.Obsluha strojů a zařízení na be...KOČORVA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.