Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Strojní zámečník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Provozní zámečníci, údržbáři

Text inzerátu:

Požadavky: svářečský průkaz, vyučen nebo zaučen v oboru strojírenském /možnost i pro absolventy/ Výhody: příspěvek na obědy, možnost ubytování Osobní návštěva v době 7-15 hod.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:20000 - 30000Pracoviště:ZlínObor a Profese:Strojní zámečníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:SALVO, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Bc. Kudláček Martin 577 991 064, 577 991 011 salvo|salvo#czKontaktní adresa: 105
76351 Zlín
Salaš   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Zámečníci strojůTechnické služby Opava s. r. o.Zámečníci strojůTREFAL, spol. s r. o.Zámečníci strojůDI Computers s.r.o.Provozní zámečníci, údržbářiPrimagra, a.s.Zámečníci strojůIRON - ART, s.r.o.Provozní zámečníci, údržbářiREZIDENCE Nové Hrady a.s.Zámečníci strojůHASIT Šumavské vápenice a omítk...Strojírenští kovodělníciPSP Pohony a.s.Provozní zámečníci, údržbářiBILSTEIN CEE a.sObsluha ostatních zařízení na z...okma service s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SALVO, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost SALVO, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: