Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Bankovnictví a finanční služby / Finanční účetní
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Text inzerátu:

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Angličtina na komunikativní úrovni bez nutnosti certifikátu; Zájemci o pozici hlaste se, prosím, přes firemní portál https://www.novartis.com/careers/career-search

Nástup:11.01.2021Plat od - do:50000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Finanční účetníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Novartis s.r.o.Kontaktní osoba:Regina Lopourová 225775111 regina#lopourova|novartis#comKontaktní adresa:
Praha   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Hlavní účetníTechnická univerzita v LiberciRozpočtáři specialistéENERGOPROJEKTA plan s.r.o.Daňoví specialisté a daňoví poradciKODAP, s.r.o.ÚčetníGrafton Recruitment s.r.o.Specialisté kalkulací, cen a ná...Domov Korýtko, příspěvková orga...Hlavní účetníVeronika Rudolfová, Ph.D.Hlavní účetníECCODAT, spol. s r. o.Ostatní specialisté v oblasti ú...JOTEK, organizační složkaSpecialisté v oblasti účetnictvíAxiro s.r.o.Specialisté kalkulací, cen a ná...STRABAG a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Novartis s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Novartis s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: