Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Strojní zámečník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Provozní zámečníci, údržbáři

Text inzerátu:

Pracoviště: Kocourovec č.p. 2, Přáslavice. Firma Lammel STAR s.r.o. příjme na HPP zaměstnance na pozici údržbář/ka, nabízíme práci v pěkném prostředí a dobrém kolektivu, HMP je 20 000 - 25 000,-, vyžadujeme slušné vystupování, zručnost, všestrannost a samostatnost, praxe v oboru vítaná, ale není podmínkou. Případní zájemci prosím kontaktujte nás POUZE na telefonním čísle 733125520 od 7:00-16:00 v pracovní dny.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:20000 - 25000Pracoviště:OlomoucObor a Profese:Strojní zámečníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:LAMMEL STAR s.r.o.Kontaktní osoba:Renáta Planičková 733 125 520 cskarloil|gmail#comKontaktní adresa: 2
78356 Přáslavice
Kocourovec   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Zámečníci strojůTechnické služby Opava s. r. o.Zámečníci strojůTREFAL, spol. s r. o.Zámečníci strojůDI Computers s.r.o.Provozní zámečníci, údržbářiPrimagra, a.s.Zámečníci strojůIRON - ART, s.r.o.Provozní zámečníci, údržbářiREZIDENCE Nové Hrady a.s.Zámečníci strojůHASIT Šumavské vápenice a omítk...Strojírenští kovodělníciPSP Pohony a.s.Provozní zámečníci, údržbářiBILSTEIN CEE a.sObsluha ostatních zařízení na z...okma service s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LAMMEL STAR s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost LAMMEL STAR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: